CSS Menu Expand Css3Menu.com

کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم

قالب فارسی
بنر 7

کیمیا

دغدغه‌هایی از جنس دین، فرهنگ، ادبیات و شاید هم کمی علم

منوها بازشونده هستند، کلیک کنید!
کیمیا

سلام
۱. کیمیا -از سال ۱۳۸۴ تا حالا- دیگر تبدیل به مرجعی شده برای تمام کارهایی که در دنیای مجازی و بعضا غیرمجازی انجام می‌دهم که خیلی هم زیاد است. اگر فقط برای خواندن چرندیات بنده اینجا آمده‌اید، یا دست‌نوشته‌ها را از منوی وبلاگ ببینید یا به این آدرس سر بزنید: ndoustali.blog.ir
۲. اگر دنبال چیز خاصی آمده‌اید، از قسمت موضوعات استفاده کنید؛ ضمنا از منوی آبشاری و مخصوصا کلمات کلیدی یا همان تگ‌ها هم غافل نشوید. برای دسترسی به نام شاعران و دسته‌بندی اشعار آیینی از زیرمنوی به بهانه‌ی شعر استفاده کنید.
۳. وجود شعر از شاعران مختلف در کیمیا -چه آیینی و چه غیر آن- لزوما به معنای تایید محتوا یا -احتمالا- گرایش فکری خاص شاعر نیست. اینجا در واقع دفتر شعر من است. سعی می‌کنم هر شعری که می‌خوانم را در آن ثبت کنم. در واقع این‌ها انتخاب‌های بنده نیست، فقط اشعاری است که می‌خوانم. سعیم بر این است که حتی‌المقدور شعرهایی که شاعرش ناشناس است را ثبت نکنم.
۴. اگر علاقه دارید شعرتان در کیمیا ثبت شود، بنده با افتخار در خدمتم؛ اثرتان را یا یک قطعه عکس از خودتان -جسارتا با حفظ شئونات- در اندازه‌ی ۱۵۰ در ۴۰۰ پیکسل به ایمیل kimia514@gmail.com یا آی‌دی تلگرامی @naser_doustali ارسال کنید.
فعلا همین
یاعلی

بخش‌های ویژه
می‌خواهم کمک کنم
به کیمیا چه امتیازی می‌دهید؟
آخرین نظرات
  • ۳۰ مرداد ۹۸، ۱۳:۱۵ - ارام
ترجمه‌ی کیمیا به دیگر زبان‌ها
لوگوها
امکانات
filesell

عزیزانی که مایل به حمایت مالی از گروه کیمیا هستند می‌توانند کمک‌های مالی خود را از طریق صفحه  درگاه پرداخت اینترنتی و آنلاین واریز نمایند. همچنین تقاضا می‌شود نام خود را جهت ثبت در سایت کیمیا به عنوان حامی مالی در قسمت نظرات صقحه‌ی پرداخت یا پرکردن و ارسال فرم مشخصات واریز برای ما ارسال نمایید. لطفا نام و نام خانوادگی را وارد کنید چرا که در آینده احتمال دارد نام‌های کوچک از سایت حذف گردد.
توجه: 

1- قبل از هرگونه واریز وجه خواندن صفحه‌ی مشارکت در تامین هزینه‌های گروه کیمیا را پیشنهاد می‌کنیم.

2- اگر نام شما در لیست قرار نگرفته است به ما اطلاع دهید.

 

 

سال 1392

 

 

جناب آقای سیدمحمد هاشمی مبلغ 50 هزار تومان

جناب آقای مهدی مهری مبلغ 300 هزار تومان

جناب آقای محمد نوری مبلغ 50 هزار تومان

جناب آقای مصطفی ارشادی‌پور 200 هزار تومان

جناب آقای عباس نمدچی 100 هزار تومان

جناب آقای محمدحسن کاوه 100 هزار تومان


هدایت به بالای صفحه